7. kapitola - Davidovo nedorozumnění

20. června 2009 v 18:37 | T[e]rČulQa |  Můj příběh
Mandy a její parta přišla k Larise, Tině, Emmě, Lilly a Cleo. Všechny se na ně dívaly nenávistivým pohledem, ale Mandy na sobě nedala nic znát."Ahoj holky" pousmála se nuceným úsměvem. "Nám se to tvoje tričko Lariso," pokračovala "tak líbilo, že jsme neodolaly a koupily si ho taky, nevadí ti to že ne?" zašklebila se na ni psíma očima. Larisa tam na ni měla sto chutí začít řvát, ale řekla si, že pomsta bude sladká a proto jen odpověděla stejným pohledem jako Mandy : "Jasně že ne". Mandy byla celkem překvapená. Tohle fakt nečekala. Holky Larisu nechápaly : "Proč si jí neřekla pravdu?" Ale Tina přesně věděla co má Larisa v plánu a odpověděla za ní pouze zkráceně, ale jasně: "Pomsta bude sladká".
Po škole měla Cleo a Lilly kroužek, Larisa šla a maminkou do města, Tina měla doučování, a tak dneska ven nešly. Emma seděla zavřená doma a neměla co dělat. Když v tom najednou zvoní mobil. Bylo to nějaké číslo, které neměla uložené a tak zvedá mobil a ptá se: "Ano, kdo volá?" Když v tom se najednou ozývá známý hlas:
"Ahoj Emmo, tady David"
"Ahoj, co potřebuješ?"
"No víš chtěl jsem se zeptat, proč jsi včera byla taková.. ehm.. zamlklá?"
"Já jsem ale nebyla zamlklá"
"Ale byla nemysli si že jsem si nevšiml"
"No víš já.. flirtoval jsi se mnou!"
"No a to tě tak naštvalo?"
"To samotné flirtování ne.."
"A co teda?"
"Myslíš že jsem si nevšimla té dívky v rámečku na stole?"
"Ty myslíš..? Ale prosím tě to bylo nedorozumění"
"Jaké nedorozumění?"
"To byla moje sestra!"
Emma si potichu oddychla a řekla, že v tom případě by se mohli ještě sejít. "A co třeba dnes?" navrhl David. Emma stejně neměla co dělat, a tak mu řekla "Dobře tak se sejdeme v par.., na hřišti" Do parku jít nechtěla, protože se bála že by David objevil zarostlá dvířka. "Dobře tak ve tři hodiny na hřišti!"
Emma si vzala krásné oblečení a udělala si nádherný účes a byla připravená jít na hřiště.
Setkala se s Davidem a povídali si o škole a tak. Davidovi se moc líbila. Potom se David zeptal, jestli když jí nevadilo že s ní flirtoval, tak jestli by s ním nechtěla chodit. Emma váhala, jasně chtěla s Davidem chodit, ale takhle hrrr? Vždycky jí takovýhle páry připadaly trochu divný. Proto řekla že si to musí ještě rozmyslet, načež se David zatvářil zklamaně, ale řekl že to chápe a že počká.

Tak je tu další kapitola a budu ráda když napíšete jak se vám líbila :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama