Můj příběh

9. kapitola - Zastavení času

19. října 2009 v 17:58 | T[e]rČulQa
"Cože? O co se to ta mrcha sakra pokouší?" vyjelo z pusy Larise. Všechny to chápaly. Věděly, že Emma chodí s Davidem a jestli to Mandy neví, tak přinejmenším ví to, že se David Emmě líbí a naopak. Emma si v duchu řekla že s ním musí začít co nejdřív chodit, jinak jí ho Mandy ukradne. Všechny šly beze slov domů, už se ani Emmy nevyptávaly na to odpoledne jak z toho byly vyjevené.

8. kapitola - Ano

14. října 2009 v 19:38 | T[e]rČulQa
Večer když už se všichni vrátili ze svých ,,aktivit" ihned zalehly do postele, Cleo si nezapomněla vzít přívěsek do ruky a šly spát. Emma ještě přemýšlela o Davidovi, protože když s ním bude chodit, tak už na ní holky nebudou nic mít a vše se v pohodě vyřeší. Po dlouhé noci hned když se probudila řekla: "Ano" ještě se rozkoukala a znova zopakovala: "Ano mami, už vstávám" ovšem to ano nebylo jediné ano, které se jí vyvrbilo v hlavě, protože ano si řekla i na chození s Davidem. Proto mu hned ráno napsala esemesku: "Dobré ráno, doufám že se dneska potkáme ve škole.. Těším se :)"

7. kapitola - Davidovo nedorozumnění

20. června 2009 v 18:37 | T[e]rČulQa
Mandy a její parta přišla k Larise, Tině, Emmě, Lilly a Cleo. Všechny se na ně dívaly nenávistivým pohledem, ale Mandy na sobě nedala nic znát.

6. kapitola mého příběhu - Mandin plán

12. června 2009 v 20:02 | T[e]rČulQa
Ráno, jako každé jiné… Ptáčci si prozpěvují a lidé se probouzí…

5. kapitola - ,,Rande" Emmy a domluva kámošek

30. listopadu 2008 v 17:37 | Terka
Tak po dlouhé době tu mám další kapitolu, tak napište jak se líbí

Larisa se probudila a přívěsek ležel na zemi, protože ho asi v noci omylem pustila. Hlavu si z toho však nedělala a podívala se kolik je hodin jenže zjistila že je za pět minut půl osmé a že v půlu má být před školou, protože pojedou na ten výlet. Tak bleskurychle vyskočila z postele a šla do koupelny. Ani se nenasnídala a pádila do školy. Ještě že jí máma vzala autem, tak to stihla. Už tam na ní všichni čekali a když se vyrazilo na ten výlet, tak si dívky začaly povídat o přívěsku, ale Larisa je zklamala, že přívěsek upustila. Tak jí řekly ať to zkusí další noc. Když došli na místo tak už nad tím více nepřemýšlely a jen tak se prostě bavily. Když se vrátili do školy tak už se více neučili, už šli jen na oběd. Byla hrachová kaše, takže se nikdo moc nenajedl. Odpoledne se Lilly ptala, jestli by zase nešly ven a kromě Emmy všichni souhlasily. Emma už měla svůj plán….

4. kapitola - Emmina noc

25. června 2008 v 15:14 | Terka
Je noc tři hodiny ráno a Emma sedí a civí na přívěsek. Přívěsek se totiž proměnil do tvaru čtverce a proto se Emma taky probudila, začalo jí to totiž nějak tlačit v ruce. Nicméně byla rozespalá, tak si ještě lehla a usnula….

3. kapitola - Emmino špatné svědomí

1. června 2008 v 17:44 | Terka
"Ach jo" povzdychla si Tina stále ještě s přívěskem v ruce "zase do školy".

2. kapitola mého příběhu - V chodbě

14. května 2008 v 14:23 | Terka
Byla to chodba….., opravdu dlouhá chodba, která vedla pod parkem, ale dívky neviděly ani na krok, poněvadž tam byla úplná tma. Tina, která byla vždy připravená měla baterku a tak jí rozsvítila a dívky šly chodbou dál a dál.

1. kapitola mého příběhu - Seznámení

7. května 2008 v 13:46 | Terka

Prázdniny byly u konce a do města Liverpool se přistěhovalo pět nových dívek - Tina, Lilly, Emma, Cleo a Larisa. Čtyři z dívek bydlely v klidné ulici města, jen Larisa bydlela přímo v centru.

 
 

Reklama
Reklama